Wykonanie występu w reprezentacji Anglii dominuje w Iranie w wygranym meczu.

Anglicy mieli zaspokoić się w pokazie, gdy rzucali sześć bramek w złym Iranie.

image
image

Anglia zastrzeżona była w pokazie, gdy skorzystała z niego 6 bramek.

19-letni Jude Bellingham dał Anglii prowadzenie w 35 minucie. Gwiazda Dortmunda pojawia się w spektaklu, który wygląda poza nastoletnie lata i wygląda, że jest gwiazdą prawdziwą przez lata.

Bukayo Saka strzelił dwa razy, a jego drugie gole było wielkim wysiłkiem indywidualnym. Odpowiadając piłkę na prawym skrzydle, Arsenal przeciął się w środku pudeł i miał trzech kolegów z drużyny. Zamiast grać w piłkę, Saka przybrał kilka dodatkowych dots, by zdobyć trochę irańskiego obrońców i wystrzelił na dalszy rog.

Raheem Sterling zdobył trzecią i ostatnią bramkę pierwszej połowy w pierwszej z czternastu minut kontuzji, która miała miejsce po nastym starciu głów, które zobaczyła irański bramkarz Alireza Beiranvand.

Niewidocznie Alireza grał po leczeniu, ale wkrótce sygnalizował się z ławą, że musiałby odejść.

Należy to do irańskiego zespołu medycznego natychmiast po obejrzeniu incydentu i ocenić kontuzję. Było to wydarzenie nasycone i pogarszało się za każdym razem, gdy kamery nalegały na nadawanie z wielu różnych kątów.

W pewnym sensie, anonimowy wyświetlacz Harry’ego Kane’a może stanowić jedyne zaniepokojenie Garetha Southgate’a, gdy doszedł do linii frontu. Kapitan nigdy nie przetestował ani irańskiego bramkarza, który wystąpił w meczu.

Gareth Southgate wyprowadził trzech frontowych mężczyzn, których startował i dał Marcusowi Rashfordowi i Callumowi Wilsonowi. Obaj byli głównymi celami w reprezentacji Anglii.

Marcus Rashford zdobył dobrze zajęty cel, zdobywając dwa dotyky, by kontrolować piłkę przed rozpoczęciem ataku na nisko przeszłości Iranu.

Wilson był zadowolony z szóstego miejsca w Anglii, kiedy mógł zastrzelić go. Newcastleman zwolnił piłkę z powrotem, aby zastąpić Jacka Grealisha, który znalazł siatkę z łatwością od kilku jardów.

Głównym problemem dla zwycięstwa była Iran dwukrotnie. Southgate był środkowym centrum w jego czasach, a dwa z nich mogą grać na jego umyśle, ponieważ koncentruje się na dwóch kolejnych grach. Stany Zjednoczone i Walia będą dużo trudniejsze, aby oderwać się od Iranu, a Southgate może poświęcić część wolnej gry w piłkę nożną.

VAR ponownie podjął kwestię w pierwszej połowie, gdy Harry Maguire został zabrany na ziemię w pierwszym narożniku Anglii.

Sędzia został wezwany przez VAR w ostatnich chwilach dziesięciominutowego urazu pod koniec gry, aby wyglądać na podobnym faulu przez obrońcę Anglii. Był to znacznie mniej cyniczny, ale kara została odrzucona, a irański strzelca Taremi wysłał Jordana Pickforda, aby zdobyć wynik 6-2.

USA w piątek. Był to pierwszy prawdziwy test turnieju.

Autor: Date:April 1, 2023