Liverpool Women April 18, 2023

'To szalony' – Liverpool Women lamentuje decyzję, że 'najdłuższa nas' słynna wygrana Goodisona.

... 0

Pomimo tego, że Liverpool Women odsunął się od miejsca w Goodison Park, trener Matt Beard został sfrustrowany decyzją, która kosztowała jego odwiedzinną drużynę.

Z ponad 22 000 zwolenników, Gabby George wystawił Everton Women w pierwszej połowie z cross-cum-shot w 100. występem dla gospodarzy.

Przed przerwą, Katie Stengel rysowała poziom Liverpoolu i po pół roku Leighanne Robe uznała, że ukończyła tę turę, kiedy przerobiła trudną pracę na rogu.

Ceremonia była jednak krótkotrwała, ponieważ sędzia wykluczył bramkę i zwrócił się ku ziemi za wolne kopnięcie na korzyść Evertona.

Faul miał zostać ogłoszony na podstawie, że Ceri Holland naciskał bramkarza Evertona, Courtneya Brosnana. Po tym, jak piłka uderzyła w sieć, bramkarz posuwał się w kierunku sędziego, aby zaprotestować przeciwko bramce.

To właśnie wyprzedził menadżera Redsa, Bearda, który nie zdobył żadnych bramek w nocy.

Po walce, szef Liverpoolu żałował: „Jestem sfrustrowany, ponieważ widziałem tylko nieprzyzwoitą bramkę i nie powinienem zostać odwołany. Przy okazji, gdybyśmy stworzyli, powinniśmy wygrać grę.

Ustanowiono wówczas 100 proc. ''

przemawiać Sky Sports Dodał: „Nie mogę uwierzyć, że jest to doskonałe, z tym szalone.

Miały one wystarczające szanse na wygranie i to kolejna decyzja, która kosztowała nas trzy punkty.”

Gracze Liverpoolu również byli załamani przez niewłaściwe cele.

Podczas gdy brak możliwości zdobycia trzech punktów jest frustrowaniem, rozczarowanie wskazuje na to, jak wielki Liverpool poprawił się w przegranym 3-0 meczu pod Anfield, do tej samej opozycji we wrześniu.

image
image

Missy Bo Kearns powiedział: „Myślę, że zasługuję na więcej niż tylko punkt – stworzyłem wiele szans i ich celem, mieli świat.

Jest to oczywiste frustrowanie. Uważamy, że powinniśmy mieć trzy punkty, ale to jest piłka nożna; przynajmniej mamy zamiary.”

Stengel odpowiedział jej słowami: „To było dużo lepsze wykonanie przez 90 minut. Powodem tego jest sfrustrowanie, ale jest lepsze niż utrata..

“Czy są to rzeczy, które budują, ale odchodzimy trochę sfrustrowane.”

Holland, który był sędzią, że zniechęcił bramkarza, zareagował następnie w mediach społecznościowych, podobnie jak Kearns i fani.

W dniu 2 kwietnia 2011 roku Liverpool Women wystąpili przeciwko West Hamowi na stadionie Dagenham & Redbridge Victoria Road.

Autor: Date:April 18, 2023