Belgium April 1, 2023

Szwecja 0-3 Belgia Odcinek jako gwiazda Lukaku w zwycięstwie diabłów w Sztokholmie.

Belgia rozpoczęła swoje kwalifikacje do Euro 2024 w imponującym stylu, triumfując nad Szwecją w Friends Arena w Sztokholmie. Pod względem zdobytych bramek, ich zwycięstwo było wyłącznie dziełem lub Romelu Lukaku, który włożył piłkę w siatkę opozycyjną w 35., 49. i 82. minucie, a nie ma miejsca lepszego (....)

Belgia rozpoczęła swoje kwalifikacje do Euro 2024 w imponującym stylu, triumfując nad Szwecją w Friends Arena w Sztokholmie.

Pod względem zdobytych bramek, ich zwycięstwo było wyłącznie dziełem lub Romelu Lukaku, który włożył piłkę do siatki opozycji w 35, 49. i 82. minucie, nie ma miejsca lepszego do startu niż bohater hat-tricka.

The Lukaku conundrum (ang.).

Lukaku jest tematem wielu artykułów w mediach w Europie niedawno. Po raz drugi w karierze Chelsea, a po tym, jak London Blues zapłacił około 15 milionów euro, aby przywrócić go do Interu Mediolan w 2021 roku. Jego forma odkąd nie była blisko tak dobra jak w poprzednim meczu w klubie, kiedy pomógł Nerazzurri wygrać 2020/21 Scudetto, a dyrektor Interu Giuseppe Marotta oczyścił, że 29-letni zawodnik nie będzie w Mediolanie przed wygaśnięciem aktualnego porozumienia.

Z tego powodu Lukaku wraca do Chelsea, ale to co wtedy?

Nie jest prawdopodobne, że sytuacja ta ma miejsce w Stamford Bridge. Niebieskie wzmocniły swoje pozycje atakujące znacznie, a prawie na pewno są otwarte dla oferty dla usług Lukaku. Był związany z Realem Madryt, Paris Saint-Germain i Bayern Monachium, ale czy te pogłoski mają jakiekolwiek prawdę.

Przypuszcza się, że Lukaku dał idealną odpowiedź na Marotta i każdy inny, kto wątpi w jakość w Sztokholmie. Jego pierwszym celem była wolna głowa, a pozostałe dwa były ładne, ale ważną cechą dobrego napastnika jest wiedzieć, gdzie będą w takich sytuacjach.

belgijski skrzypek

W meczu tym rozgrywano cztery Belgijscy piłkarze, którzy domyślnie domyślnie domyślają, a świat piłkarski wie o Leandro Trosard i Yannick Carrasco na lewym skrzydle, w rzeczywistości był to Dodi Lukebakio i Johan Bakayoko.

Lukebakio rozpoczął się po prawej stronie pola 4. Wyrażał sobie umiejętność uderzania swoich markerów lub stworzenia miejsca do strzelania lub bicia w krzyżu, a umiejętność odgrywała największą rolę w tworzeniu dwóch pierwszych bramek. Później Hertha Berlin bardzo dobrze współpracowała z kapitanem Kevinem De Bruyne’em na boisku, z gwiazdą Manchesteru City często pokrywając się z opcją dla swojego partnera.

Po godzinie Lukebakio udał się do Bakayoko, a perspektywa nie była lepsza dla szwedzkiej obrony. 19-letni PSV. Eindhoven pokazał swoje talenty w 82 minucie, korzystając z mixupu pomiędzy Viktorem Claessonem i Ludwigiem Augustinssonem, aby objąć ścianę i dostarczyć doskonałą niską piłkę dla nieoznaczonego Lukaku na dalekim postu, aby zdobyć ostatnią bramkę.

Uważa się, że nowo mianowany szef Belgii, Domenico Tedesco, ma opcje na atakowanych flankach, pomimo że ktoś tak jak Eden Hazard wycofał się z międzynarodowego futbolu po Pucharze Świata w Katarze.

gra

Widząc na wielkim obrazie fakt, że Belgia zasłużyła pełną nagrodę w tym meczu nie może być kwestionowana. Obserwatorzy zaczęli atakować z początku, dominując postępowanie z 53% posiadłości i 8 strzałami w sumie, w porównaniu z szóstym Szwecją.

Carrasco miał kilka możliwości zdobywania punktów, pierwszy z nich miał mniej niż sześć minut, kiedy Lukebakio i De Bruyne połączyły się dobrze na lewym skrzydle, a kapitan wysłał go na dalekie stanowisko, ale jego wysiłki zostały odrzucone przez Linusa Wahlqvista. W 26. minucie, Lukebakio znalazł Arthura Theate’a na dalekim postu, a lewe skrzydło wysłało głowicę, zmuszając akrobatyczną ocalenie z Robina Olsena.

Nie wiedząc, że ludzie Jana Anderssona nie mieli szans na ich losy. Belgia była ładna w 15 minucie, kiedy Dejan Kulusevski zerwał strzał z ciasnego kąta Thibaut Courtois, a piłka była skręcona w momencie, gdy Wout Faes oczyścił ją z bardzo linii.

Szwecja była w rzeczywistości lepszą drużyną w części gry, głównie pomiędzy drugim a trzecim bramką, kiedy to dała jej wszystko, by spróbować i zamieniać rzeczy. W tym okresie Alexander Isak splądrował strzał z krawędzi boksu, nieoznaczony Emile Forsberg, kiedy powinien zostać pochowany strzał z około 15 jardów, a ta sama rzecz przypadła Mattiasowi Svanbergowi wkrótce po bardzo podobnej sytuacji.

Jednak gdy Lukaku zdobył trzecie miejsce, mecz został zasiedlony i nie było miejsca na mecz.

Autor: Date:April 1, 2023