90SOCCER June 12, 2023

Real Madryt to Magicalizacja

League półfinal Real Madryt 3-1 Manchester (ang.). Santiago Stadion Bernabeu był teatrem kolejnej magicznej nocy futbolu. Po tym, gdy Real Madryt powrócił z miejsca, aby zakwalifikować się do finału Ligi Mistrzów w Paryżu. Wziął udział w jednym z najbardziej oczekiwanych meczów sezonu. Improbable comeback Real Madrid (ang.).

Liga Mistrzów Realu Madryt 3-1 Manchester (ang.). City

Stadion Santiago Bernabeu był teatrem kolejnej magicznej nocy futbolu. Po tym, gdy Real Madryt powrócił z miejsca, aby zakwalifikować się do finału Ligi Mistrzów w Paryżu. Wziął udział w jednym z najbardziej oczekiwanych meczów sezonu.

Improbable comeback

Real Madryt, 4-3 po pierwszej nogi, a następnie 1-0 na 73. minucie dzięki bramce Mahreza. jeszcze więcej City (ang.) Miał kilka szans na spokój, ale Courtois i jego linia obronna utrzymali przewagę dla Man City. To było wystarczająco dużo dla. Madryt i Super-sub Rodrygo zdobyli 2 gole w mniej niż 3 minuty. Relacja została sklasyfikowana na 5-5. miejscu, a my musieliśmy przekroczyć czas.

Benzema

Karim Benzema jest najlepszym zawodnikiem w tym sezonie w La Liga, a najlepszym graczem w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Nie tylko Francuzi dawali mu pomoc w równaniu w 90 minucie, ale strzelił go-away w 95. minucie dzięki karze. O godz. 3:1 Madryt nie wyglądał i dotarł do finału. knockout stage run Liga Mistrzów UEFA widziała Ligę Mistrzów UEFA.

Reakcja

Ancelotti – trener Real Madryt.

Nie jest tak łatwo wyjaśnić. Kiedy wszyscy myśleli, że gra została ukończona, dochodzi do tylko jednego szczegółu, dobrej kombinacji i celu. Rodrygo . Wprowadzamy do niego całą naszą energię. Potrzebujesz sobie trochę szczęścia, aby wygrać te typy gier".

Opozycja była silna. Gra była bardzo kompletna, a drużyna nie zrezygnowała. Po tym, jak Manchester City zdobył go, stał się znacznie trudniejszy, ale poszliśmy. Byliśmy szczęśliwi i mieliśmy energię. Zmiany te pomogły. Gracze dali wszystko, ponieważ była to tak intensywna gra. Wykorzystywałem się dobrze, a City zawsze grała w sztuce, ale dobrze działała.

Jestem zachwycony w kolejnym finale z wielkim zespołem w Liverpoolu. Grałem przeciwko nim jako zawodnik, a w 2007 roku zostałem zawodnikiem Liverpoolu i przez dwa lata byłem w Liverpoolu. Dla mnie to jest taka, że jestem fanem Evertonu.

Guardiola – trener Manchester City.

To jest twarde dla nas. Nie mogę go zaprzeczyć. Byliśmy tak blisko, by wziąć udział w finale Ligi Mistrzów.

W pierwszej połowie nie zagrałem zbyt dobrze. Nie znalazłem naszej gry, ale jest ona normalna w tej konkurencji. Druga połowa była dużo lepiej.

Po zdobyciu bramki kontrolował ją. Odnalazliśmy grę, przyszedłem do linii. Jack (Grealish) pomógł nam kontrolować grę i niestety, nie mógł skończyć się, gdy byli bliscy.

Dla Madrytu miały dwie szanse, zwłaszcza jedno tak wyraźne jak Jack. W tym momencie nie mieliśmy uczuć, że jesteśmy w kłopotach ze sposobem ataku. Nie doszło. Pod koniec zdobył bramkę. Wielokrotnie zdobywał je w swojej historii.

W boksie znalazło się wielu graczy. Czterech napastników i Militao trafia do mety.

Zwyciężyłem w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Miałem ciężkie porażki z Barceloną przeciwko Chelsea, gdy oba mecze były wyjątkowe i nie mogliśmy dojść do finału.”

Addd Ta zaawansowana specyfika poprzez filtry na temat kontentu. Addd Ta odmiana Share Buttons poprzez filtry na stronie _content.

Autor: Date:June 12, 2023