90SOCCER April 3, 2023

Real Madryt jest królem La Liga.

Real Madryt wygrał El Clasico 3-1 przeciwko FC Barcelona w meczu o mistrzostwo Ligi Mistrzów. Dzięki kontroli pierwszej połowy Realu Madryt miał dwugoatową przewagę. Pomimo późnej bramki w Barcelonie w celu zmniejszenia deficytu do 2-1, Madryt znalazł karę, aby zabezpieczyć zwycięstwo i 3 punkty. Coach Carlo Ancelotti (ang.).

Real Madryt wygrał El Clasico 3-1 przeciwko FC Barcelona w meczu o mistrzostwo Ligi Mistrzów. Dzięki kontrolowanej pierwszej połowie. Real Madryt Miał dwugoatową przewagę. Pomimo późnej bramki w Barcelonie w celu zmniejszenia deficytu do 2-1, Madryt znalazł karę, aby zabezpieczyć zwycięstwo i 3 punkty.

Coach Carlo Ancelotti w wygranym meczu: Pierwsza połowa była kluczem. Był to lepszy zespół i był silny i kliniczny. Udało im się grać z tyłu, ponieważ tkwili w górę. Graliśmy z zaufaniem, grałem z tyłu, a oni byli silni. Wszyscy byli zaręczeni i byli kluczowymi dla wygrania gry. Wygraliśmy wszystkie trzy punkty z silnej drużyny w tej konkurencji, która dobrze odbywa się w tym sezonie. Barcelona jest dobrą stroną z dużą siłą. Jest to długi sezon, a wiele gier wciąż gra. Jesteśmy szczęśliwi z naszym występem. . Utrzymywałem się na prawym skrzydle do końca i chciałem wygrać mecz. Nie może grać tak intensywnie od pierwszej połowy czasu. Staraliśmy się obracać graczy wcześniej, ale miałamy grę pod kontrolą i nie chciały zmienić jej dynamiki. Barcelona posuwała się bardziej w drugiej połowie. Nie graliśmy tak samo jak w pierwszej połowie, ale nie mieliśmy zbyt dużej martwości”.

Na występie Benzemy.
“Wygląda dobrze na treningi, a on postępuje na jego zdolności. Udało mu się to zrobić, skorzystał z niego i był bardzo ważny dla nas. Mam nadzieję, że wygra Ballon d’Or i będziemy go pogratulować, ponieważ jest to w drodze. Ballon D’Or f. lub nas. W pierwszej połowie było komfortowe z niskim blokiem obronnym i uderzaniem ich w przerwie. Następnie zaczął grać z piłką z tyłu. Wtedy dostaliśmy wiele radości poprzez robienie innych rzeczy na boisku”.

Addd Ta zaawansowana specyfika poprzez filtry na temat kontentu. Addd Ta odmiana Share Buttons poprzez filtry na stronie _content.

Autor: Date:April 3, 2023