90blog September 16, 2023

Paris Saint-Germain Fails Again, Lacks Leadership, Loses Mbappé (ang.).

Real Madryt – PSG Ponownie Paris Saint-Germain stracił kontrolę w grze, którą mieli na nogach. Po raz kolejny zespół zdezerterował i nieoczekiwanie uderzył w prowadzenie. Po pięcioletniej przerwie w Barcelonie Manchester United, Real Madryt wrócił z dwóch bramek, aby zdobyć remis.

Real Madryt – PSG

Ponownie Paris Saint-Germain stracił kontrolę w grze, którą mieli na nogach. Po raz kolejny zespół zdezerterował i nieoczekiwanie uderzył w prowadzenie. Po pięcioletniej przerwie Manchester United, Real Madryt wrócił z dwóch bramek, aby wygrać remis w mniej niż 16 minut. PSG to „samoczy”. remont!” Eksperci. Król jest Benzema, który w tym czasie zdobył Hattricka. Finałowy wynik 3-1, Real Madryt został przesunięty do Madrytu.

Mbappe jest najlepszym graczem świata.

Najlepszym zawodnikiem na świecie jest Kylian Mbappe. Stracił obronę Madrytu i był stałym zagrożeniem, jaki miał kulę na nogach. Wygrał 3 gole, dwa z nich zostały odwołane przez VAR – wciąż był zdolny do 0:1. Paryż dominował w pierwszej połowie z najlepszymi szansami i z komfortowym prowadzeniem.

Po tej przegranej Mbappe zostaje zmuszony do wyjazdu do Realu Madryt, gdzie będzie miał więcej szans na wygranie Ligi Mistrzów.

Donnaruma

Dla PSG wszystko upadło w 61. minucie, kiedy włoski bramkarz Donnarumma wyrównał cel Benzemi. Zmieniła ona Madryt, tworząc nadwyżkę energii, a Real nigdy nie wyglądał. Najbardziej udekorowany zespół w historii Europy pokonał pomocników PSG i obrońców. Po 15 minutach gra zajęła 3-1. Paryż wyglądał jak małe dzieci, które chodziły do pierwszego dnia szkoły, nieśmiały i traciły na boisku. Zespół nie ma żadnego szacunku w Europie i nigdy nie zdobył żadnej trofeum ligowego z mentalnością. Coach Pochettino jest również Mbappe…

Reakcje z zwycięskiej strony.

Ancelotti: Real Madrid (ang.).

Jak można wytłumaczyć? Z tego powodu musiałybyśmy wykopać, ale sami musieliśmy się szukać. W pierwszej połowie ciężko było wygrać piłkę, spróbujemy ich naciskać, a niektóre dobre tłoczenie przez Karima dało nam szansę zdobyć pierwsze. Potem pojawiły się magia tego stadionu i fani, które dały nam energię i pozwoliły nam zakończyć opozycję, ponieważ w ostatnich 30 minut było tylko jeden zespół.

“Wszystko, wszyscy jesteśmy zachwyconi. Nie ma wielu słów, aby powiedzieć w tym momencie, wolę nie rozmawiać. Myślę, że grałem w nocy. Uważam, że mistrzowie Madrytu będą szczęśliwi w nocy i to co jest najważniejsze”.

Benzema w magicznej nocy i jego występach:

*"Czy chcemy zobaczyć stadion z fanami, jakby byli w nocy. Potrzebujemy ich, a to zwycięstwo jest dla nich.”*

*"Zgubiłem pierwszą nogę i mamy 0:0 w połowie dnia dzisiejszego, ale siła fanów nas wyruszyła, a my dałem to wszystko, co zrobiłem na boisku aż do końca".*

Addd Ta zaawansowana specyfika poprzez filtry na temat kontentu. Addd Ta odmiana Share Buttons poprzez filtry na stronie _content.

Autor: Date:September 16, 2023