alexander isak April 24, 2023

Noc z Koszmaru Alexander Isak

Alexander Isak nie był w stanie lepiej przeprowadzić się do piątku. Jego trzy bramki w ostatnich dwóch meczach Premier League, pomagając Newcastle United na dwa ogromne..

Alexander Isak nie był w stanie lepiej przeprowadzić się do piątku.

Jego trzy bramki w dwóch ostatnich meczach Premier League, pomagając Newcastle United wygrać dwa ogromne wygrane przed międzynarodową przerwą.

Jego kontuzja udowa przyczyniła się do dziewięciomiesięcznej przerwy od czasu, gdy Alexander Isak grał dla swojego kraju.

Ezoic MW17_Advert_Code_Five (ang.). ADS20 (ang.). End Ezoic MW17_Advert_Code_Five (ang.). Ostatniej nocy, mimo że został mianowany liderem linii w Sztokholmie, pierwszego w Szwecji kwalifikatora Euro 2024.

Po nieudanym zakwalifikowaniu się do Pucharu Kataru z powodu przegranej w meczach z Polską, napastnik i jego koledzy chcieli odejść do dobrych startów w tych mistrzostwach Europy w celu zdobycia Mistrzostw Europy w Niemczech w następnym roku.

Ostatnia porażka gazowa do kwalifikowania się do Kataru miała miejsce w Szwecji, po przegranej z Polską, Szwecja przegrała cztery i wygrała tylko jedną z sześciu międzynarodowych. Jednak w ostatniej nocy w meczu przeciwko Belgii w wysokich duchach wygrali swoje ostatnie cztery towarzyskie spotkania.

Przed piątkiem, Alexander Isak podsumował, jak obóz Szwecji czuł się po tym, jak rozczarował się tymi ostatnimi mistrzostwami świata w takich dramatycznych okolicznościach, napastnik Newcastle powiedział szwedzkim mediam „There jest pragnieniem zemsty. Nie mamy żadnych rezultatów i nie są wykorzystywane do utraty lub spadku liczby punktów. Energia czuwa się dobrze w grupie i jest zaangażowana. '

Sadly jednak stał się koszmarową nocą dla Alexandra Isaka i jego kolegów z reprezentacji.

Newcastle United został uwieczniony ze służby i tylko jeden blokowany w drugiej połowie, aby pokazać swoje wysiłki.

Podczas obrony Szwecji miała szok.

Romelu Lukaku strzelił w 35. i 49. minucie, po czym Alexander Isak został zastąpiony przez Ibrahimovica w 73. minucie.

W wieku 41 lat, pięć miesięcy i 21 dni, początkowo sądzono, że Ibrahimović od 1983 roku przełamuje rekord, rozgrywany przez włoskiego bramkarza Dino Zoffa. Jednak Gibraltarczyk Lee Casciaro, który jest o cztery dni starszy od Ibrahimovica, pobił rekord w przegranym 3-0 meczu z Grecją w piątek.

Ibrahimovic nie miał żadnej różnicy i rzeczywiście Lukaku ukończył hat-tricka na 82 minuty za dewastującą linię strzelniczą.

Jedynym pozytywnym (zwłaszcza dla fanów Newcastle) jest to, że Alexander Isak dostaje podłoża, wyglądał taktycznie, a nie z powodu kontuzji. Szwecja podjęła podwójne zmiany w tym 73. minucie, aby spróbować i ratować coś.

Wraz z austriackim młotem Azerbejdżanu 4-1, Szwecja już pod presją, jako że tylko dwa najlepsze w grupie kwalifikują się, patrząc na trzy sposoby walki między Belgią, Austrią i Isakiem. Estonia jest piątym krajem, które tworzą grupę kwalifikującą.

W poniedziałek musiał wygrać, ale teraz musi wygrać, gdyż Alexander Isak gra inną drużynę, tym razem przeciwko Azerbejdżanowi.

Ezoic MW16_Advert_Code_Four (ang.). Długie - słownictwo. ADS20 (ang.). End Ezoic MW16_Advert_Code_Four (ang.). Długie - słownictwo. 23 marca

Włochy 2 Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Kieran Trippier 81. min, przybywając do Phila Fodena bezpośrednio po tym, jak Luke Shaw został wysłany z Anglikami prowadzącymi 2-1.

Obrońcy Newcastle United pomagający Anglii w walce, że grozili wyrzuceniem, gdy w rzeczywistości mieli spoczęć z Rice’em i Kane’em przed pół godziny.

Poor broniony przez Harry’ego Maguire’a, pozwalając Włochom ciągnąć go do 2-1 w 56 minucie.

San Marino Irlandia 2 Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Jamal Lewis rozpoczyna mecz i odwrócił się w bardzo niespodziewanym występie, choć w walce z złymi przeciwnikami. Obrońcy Newcastle United wyprzedzili swoje pokazy z znakomitym krzyżem dla Diona Charlesa, by zdobyć jego drugiego gola. Jamal Lewis wystartował w 74 minuty i zastąpił go były obrońca NUFC Shane Ferguson.

Słowacja 0 Luksemburg. Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Martin Dubravka rozpoczynał i zagrał cały mecz, zachowując czyste konto w meczu, który Słowacja mogła wygrać.

Ezoic MW13_Advert_Code_One (ang.). - Under_paragraf ADS20 (ang.). End Ezoic MW13_Advert_Code_One (ang.). - Under_paragraf Friday 24 marca

Australia 3 Przyjaciel

Garang Kuol zadebiutował w 78. minucie w ławce przy 2-1.

18-letni napastnik Newcastle zajął tylko sześć minut, aby go zdobyć 3-1.

Jego pierwszy w historii międzynarodowy mecz w historii (wygląda na to, że jest to szczególny cel). HERE ) dla Australii.

Francja 4. Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Sven Botman i czterech innych piłkarzy opuściło drużynę w czwartek z powodu kontraktu z wirusa, jednak Ronald Koeman stwierdził, że jest to możliwe, że jeden lub więcej z nich może powrócić w ciągu poniedziałkowego meczu z Gibraltarem.

Szwecja 3 Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Nocna noc dla Alexandra Isaka i jego kolegów z reprezentacji. Newcastle United uderzał ze służby i tylko jeden blokował strzał w drugiej połowie, aby pokazać swoje wysiłki, tak jak na tyłach szwedzkiej obrony miał szok. Lukaku zestrzelił hat-tricka i Isaka zastąpione przez Ibrahimovica w 73. minucie.