mailchimp September 14, 2023

Następne 14 dni miały udać się do Newcastle United.

Po zaledwie czterech meczach Premier League w poprzedniej 49 dni, Newcastle United zmierzy się z kolejnymi czterema grami w ciągu 14 dni. To historia...

Jest to historia Premier League, uczty i klęski głodu.

W tym 49-dniowym okresie, Newcastle United wyzdrowiało się z przegranych 2:0 z Liverpoolem i Manem City, aby wygrać z Wolvesem i Forestem tuż przed międzynarodową przerwą.

Ezoic MW17_Advert_Code_Five (ang.). ADS20 (ang.). End Ezoic MW17_Advert_Code_Five (ang.). W ten sposób tabela Premier League rozgrywa się w środę przed meczem Premier League w kwietniu.

image
image
Nie mogę pomóc, ale myślę, że Newcastle United wykopuje w niedzielę 2 kwietnia, że będzie to początek 14 dni NUFC, które mogą przejść długo w kierunku decydowania, gdzie będziemy zakończyć się przed końcem sezonu.

W ciągu dwóch tygodni rozegrano ostatnie 12 meczów Newcastle.

Są to mecze Premier League rozgrywane w pierwszej połowie kwietnia przez osiem klubów, które mogą potencjalnie skończyć w dwóch ostatnich czterech miejscach, razem z Manchesterem i Manchesterem.

Mecze te poniższają się w Manchesterze o godzinie 12.30 w sobotę 1 kwietnia, a następnie kończąc z Leeds v Liverpoolem w 8pm w poniedziałek 17 kwietnia.

1. U Newcastle United (Away), Brentford (Home), Everton (Home), Forest (Away) (ang.).

7 Tottenham Everton (Away), Brighton (Home), Bournemouth (Home) (ang.).

1. Newcastle United Man U (Home), West Ham (Away), Brentford (Away), Villa (Away) (ang.).

2. Liverpool Man City (Away), Chelsea (Away), Arsenal (Home), Leeds (Away) (ang.).

3. Brighton Brentford (Home), Bournemouth (Away), Tottenham (Away), Chelsea (Away) (ang.).

7 Brentford Brighton (Away), Man U (Away), Newcastle (Home), Wolves (Away) (ang.).

1. Fulham Bournemouth (Away), West Ham (Home), Everton (Away) (ang.).