90minutes August 18, 2023

Manchester United Bows Out of Champions League (ang.).

Manchester United 0-1 Atletico Madrid (ang.). Nie ma Cristiano Ronaldo ani Lionela Messiego w ćwierćfinale ligi, jak również w ostatnim roku. W przeciwieństwie do PSG, Manchester United nie powiódł się, gdy konkurencja stała się silniejsza i wycofuje się wcześnie. Oba kluby podobno stawiają się do wygrania konkursu, jednak drużyna jest (...)

Manchester United 0-1 Atletico Madrid (ang.).

Nie ma Cristiano Ronaldo ani Lionela Messiego w ćwierćfinale ligi, jak również w ostatnim roku. W przeciwieństwie do PSG, Manchester United nie powiódł się, gdy konkurencja stała się silniejsza i wycofuje się wcześnie. Oba kluby podobno stawiają się, aby wygrać konkurs, jednak zespół nie jest opracowywanie nazw gwiazd, ale mieszaniny mężczyzn grających dla siebie w stronę wspólnego celu – które nie widzimy dzisiaj lub z nimi. PSG .

Atletico Madryt został zasłużony dzięki silnej obronie, która uniknęła ofensywy Ronaldo.

Coach Rangnick na początku istnienia istnieje.

Zaczynamy grę tak, że chcieliśmy ją grać, energicznie. Od samego początku był w stanie kontrolować grę. W pierwszej połowie mogliśmy zdobyć bramkę, a w pierwszej połowie mieli dwa lub trzy inne dobre chwile.

Jednak niestety nie mogliśmy przekształcić, że energia w jedną lub dwie bramki w pierwszej połowie, co byłoby bardzo ważne, aby zdobyć pierwsze cele. Wtedy przyznaliśmy, że jeden z przejściowych momentów krótko przed okresem półtora roku, nie czyni to naszym życiem łatwiejszym. Wciąż wierzę, że Anthony Elanga był trochę bity, zanim doszło do kontrataku, ale sędzia i liniowiec nie widzieli tego sposobu.”

Top four scores Premier League

“Tak, ale byłby to przypadek, nawet gdybyśmy wygrali mecz. Musimy również być realistycznym. Aby to osiągnąć, musimy wygrać sześć, jeśli nie siedem, z nich i wygrać w Arsenalu. Nie jest to łatwe, by osiągnąć, ale będziemy starali się trudnić i robić nasze najlepsze do czwartego sezonu. Cokolwiek się dzieje, nasza praca, wraz z fanami fantastycznymi, teraz fani są fantastyczne, kończą ten sezon na najlepszych i najwyższy możliwych nutach.”

Addd Ta zaawansowana specyfika poprzez filtry na temat kontentu. Addd Ta odmiana Share Buttons poprzez filtry na stronie _content.

Autor: Date:August 18, 2023