90blog September 17, 2023

Manchester City Sweeps Derby (ang.).

Manchester City 4-1 Manchester United (ang.). Dwa klasy oddzielne City i United jako Guardiola zakończyły się zwycięstwem w 2021-22 Premier League. W śmieci De Bruyne i Mahrez zdobyli bransoletkę, gdy domowy zespół udał się do łatwego zwycięstwa. Manchester ponownie jest niebieski. Manchester City (ang.).

Manchester City 4-1 Manchester United (ang.).

Dwa klasy oddzielne City i United jako Guardiola zakończyły się zwycięstwem w 2021-22 Premier League. W śmieci De Bruyne i Mahrez zdobyli bransoletkę, gdy domowy zespół udał się do łatwego zwycięstwa. Ponownie Manchester jest niebieski .

Manchester City walczy o inny tytuł League, podczas gdy Manchester United porzucił na 4 miejsce wyścigu Ligi Mistrzów. Wraz z Arsenalem na 3 i Tottenhamu, w rękach Man United ma twardą drogę, aby zabezpieczyć szczyt 4.

City and Liverpool za tytuły

City coach Guardiola w wygranej: Guardiola.

Wydarzenie było doskonałe. Pozwoliło im to na przeprowadzenie sporu w pierwszej połowie, ale zrobiliśmy świetny występ. Jestem największym krytykiem mojej drużyny, ale dziś w drugiej połowie grałem bardzo dobrze.

“Walczęliśmy lepiej zbudować w pierwszej połowie”, ale nie myślę, że stworzyły wiele problemów. Poczuliśmy się od pierwszej minuty drugiej połowy gry.

Dzisiaj najlepszą rzeczą, w szczególności w drugiej połowie, było to, że graliśmy z rytmem, w którym musimy grać. Nie można grać w żadnym rytmie. W odpowiednim momencie musimy jeździć i dziś robić.”

Mężczyzna trener Rangnick w pierwszej 4 wyścigu.

“To jest frustracja dla graczy, ponieważ po trzeciej bramce zdaliśmy sobie sprawę, że będzie to trudne do powrotu do gry. (To jest rozczarowujące) dla każdego, nie tylko dla naszych zwolenników, dla graczy, dla całego personelu, oczywiście chcecie wygrać derby, ale musimy przyznać, że w drugiej połowie, zwłaszcza po trzeciej, pokazały, jaka drużyna miała. «U»

“Nie spodziewałem się, że Arsenal tracił w Watfordzie tak, że jest jasne, jeśli chcemy mieć szansę na skończenie czwartego sezonu, prawie nie możemy wyrzucić żadnych punktów. Znamy również, że w tych 10 grach musimy grać, istnieje kilka innych trudności, dzięki któremu grają.

Dla nas jest to ważne, że możemy rozwijać zespół, który robiliśmy w ostatnich kilku miesiącach, a następnie z pewnością możemy wygrać kolejne dwa mecze domowe przeciwko Tottenhamowi i Atletico.”

Addd Ta zaawansowana specyfika poprzez filtry na temat kontentu. Addd Ta odmiana Share Buttons poprzez filtry na stronie _content.

Autor: Date:September 17, 2023