April 7, 2024

Man United Players Progress Into World Cup

Okładka Getty Images W sobotę i do tej pory, wszystkie rundy pucharowe rozpoczęły się w sobotę, a do tej pory były bardzo dobre wiadomości dla graczy Manchesteru United. Pierwsze cztery z ośmiu meczów (pol.).

Okładka Getty Images

W sobotę i do tej pory, wszystkie rundy pucharowe rozpoczęły się w sobotę, a do tej pory były bardzo dobre wiadomości dla graczy Manchesteru United. Pierwsze cztery z ośmiu meczów zostały rozegrane i we wszystkich czterech meczach, drużyny z graczami Man United zdołały dotrzeć do ćwierćfinału. To wszystko, co musisz wiedzieć o dwóch ostatnich dniach akcji w Katarze, ponieważ Holandia, Argentyna, Francja i Anglia awansowały do następnej rundy.

Malacia Still Waiting, But Netherlands (ang.). Keep Marching (ang.).

W pierwszym meczu rundy Pucharu Świata z 16 krajami przeszedł przez Stany Zjednoczone z wygodą 3-1 zwycięstw. Było to jeszcze kolejne spotkanie, w sumie, w którym Man United’s Tyrell Malacia nie zdobył szansy na debiut w Pucharze Świata. Ponownie, był to Daley Blind, który rozpoczął się w lewym skrzydle, a tym razem decyzja Louisa van Gaala została prawdziwie ułaskawiona, ponieważ były obrońca Man United zdobył drugą bramkę nocy. Denzel Dumfries asystował mu i inny były gracz United, Memphis Depay. Następnie zdobył również bramkę, przypieczętując wygraną po tym, jak Haji Wright zdołał odebrać jeden back. Wydaje się nieprawdopodobne, że w tym turnieju zobaczymy się żadne z Malacji, chyba że coś nieprzewidywalnego dzieje się.

Argentyna Get Past Australia And Into (ang.).

Holandia odbędzie się z Argentyną, w rewanżu ćwierćfinału Mistrzostw Świata 1998. Tym razem Lisandro Martinez zagrał swoją rolę w wygranym 2:1 meczu z Australią, po tym, jak zastąpił Alejandro Papu Gomez po 50 minutach. Po raz kolejny Martinez nie startował jako część tyłu, lecz został później przeniesiony do walki po rzutu 2:0. Argentyna zdobyła bramki Lionela Messiego i Juliana Alvareza, podczas gdy Enzo Fernandez strzelił własnego gola, by dać sobie nadzieję na Socceroos. Teraz dostaliśmy ciekawy mecz w ćwierćfinale…

France Defeat Poland (ang.).

W niedziele liczą się do graczy Man United. Raphael Varane rozegrał pełne 90 minut dla Francji, pokonując Polskę 3-1 w bardzo interesującym meczu. Podczas gdy wszyscy porozmawiają o Kylianu Mbappe i jego nowej bransoletki w Katarze, Varane był częścią obrony, która zrobiła dobrej pracy, z Robertem Lewandowskim, który miał zdobyć punkt tylko na przystanku, gdy wszystko zostało już rozwiązane.

Senegal

Francuzi będą mieli ciekawy mecz w ćwierćfinale, a także musieli grać w Anglii. Ostatnie mistrzostwa świata, tylko Chorwacja zdołała powstrzymać ten mecz przed byciem wielkim finałem, ale teraz strona Garetha Southgate’a będzie miała szansę powstrzymać światowych mistrzów. Przegrał z Senegalem 3:0. Wraz z Harrym Maguire’em i Lukem Shawem zagrał pełne 90 minut, Anglia zdobyła inny arkusz, podczas gdy Marcus Rashford wystąpił w Bukayo Saka, grając przez ostatnie 25 minut meczu. Celami byli Jordan Henderson, Harry Kane i Saka.

Autor: Date:April 7, 2024