May 8, 2024

Man United Players at the World Cup: Casemiro Rested (ang.).

Gracze z Getty Images Manchester United są nadal rozgrywani na mistrzostwach świata, starając się umieścić swój znak na turnieju w Katarze. W ostatnim czasie (pol.).

Okładka Getty Images

Gracze Manchesteru United są nadal rozgrywani na mistrzostwach świata, starając się wystartować w turnieju Qatar. W ostatnim czasie doszliśmy do wniosku, że gracze Stanów Zjednoczonych robią naprawdę dobrze w tym turnieju, i że do tej pory nie mogą być zbyt wiele. Jednak niektóre z naszych graczy zostały restaurowane w finałowej rundzie grupowych meczów, podczas gdy Facundo Pellistri jest nowym zawodnikiem, który został wyeliminowany na tym etapie rozgrywek. To wszystko, co się stało w piątek, a nasi gracze skoncentrowali się na koncentracji.

Portugalia Lose But Qualify Top Of Their Group (ang.).

Podczas gdy w czwartek nie było żadnego gracza, to piątek przyniósł nam więcej interesujących meczów. Portugalia w meczu z Koreą Południową była pierwszym z trzech drużyn narodowych, w których gracze zjednoczyli się. Portugalia przegrała z Koreą Południową nr 2-1 w tym, co ostatecznie nie zraniło ich, uważając, że zespół wciąż się rozpadł. Fernando Santos zadecydował o kilku zmianach w stosunku do jego startu, co oznaczało, że Bruno Fernandes nie zdobył żadnego punktu na boisku, dzięki czemu został dobrze zasłużony po dwóch bramkach i dwóch asystach, które cieszyły się z Urugay i Ghaną. Z drugiej strony, Diogo Dalot rozegrał pełne 90 minut i dobrze, a obecnie zawodnik United Cristiano Ronaldo został zastąpiony w drugiej połowie, po tym, jak został uznany za pierwszego gola w Korei.

Brazil Followed by Blueprint (ang.).

Ostatni mecz grupowy w Brazylii jest niemal identyczny z Portugalią rozegraną przeciwko Korei Południowej. To dlatego, że Brazylia przegrała ostatni mecz po wygraniu dwóch pierwszych meczów. Stało się to przeciwko Kamerunowi, którego późnoterminowy cel nie był wystarczająco dobry, aby zakwalifikować się do Szwajcarii z powodu wygrania z Serbią. Dotychczas Brazylia zmieniła się, a w meczu tym trzech zawodników z Manchesteru United. Fred był w środku pola z Fabinho w klasycznym 4-2-3-1. Antony był w prawym skrzydle, podczas gdy u boku Alex Telles rozpoczął się wypożyczenie. Żaden z trzech z nich nie zakończył walki. Marquinhos zastąpił Tellesa po 54 minutach ze względu na kontuzję, Fred dostał się z prawa po tym, by dać miejsce Bruno Guimaraesowi, podczas gdy Raphinha grał przez ostatnie 11 minut. Casemiro został odrestaurowany i nie zagrał w jednym meczu. Brazylia wystąpiła z Koreą Południową w rundzie 16.

Urugwaj

Ostatecznie wygraną Urugwaju (2-0) z Ghaną, dzięki czemu Andrew Ayew nie trafił do karnej Giorgiana De Arrascaeta. Zwycięstwo to było wystarczające dla Urugwaju, aby zakończyć drugie miejsce w swojej grupie i zakwalifikować się, nie było zwycięstwa Korei Południowej przeciwko Portugalii. Ten sposób Urugwaju został wyeliminowany w bramce, podczas gdy Facundo Pellistri nie był w stanie zdobyć swojego znaku w trzecim meczu. Ponownie rozpoczął walkę, tym razem na prawym skrzydle klasycznej formacji 4-4-2, ale został zastąpiony 66 minutami w meczu, po tym, jak nie udało mu się dokonać ataku. Urugwaj poszedł do domu i nie był zadowolony z tego, jak turniej się odbył po starzejącej się stronie.

Autor: Date:May 8, 2024