Bruno Fernandes March 26, 2023

Jak czerwoni przeszli do służby międzynarodowego: Maguire, Fernandes, Dalot i Iqbal.

Manchester United miał czterech graczy w akcji dla reprezentacji narodowych, w tym jak się udało. Harry Maguire Kapitan klubu rozegrał 90 minut w meczu kwalifikacyjnym Euro 2024. (Trzech lwów odniosło zwycięstwo 2:0 z Ukrainą, Maguire zdobywając czyste arkusze i trochę ...)

Artykuł Manchester United miał czterech graczy w akcji dla reprezentacji narodowych, w tym jak się udało.

Harry Maguire

Kapitan klubu rozegrał 90 minut w meczu kwalifikacyjnym Euro 2024. Trzy lwy wygrały wygraną 2:0 z Ukrainą, Maguire zdobywając czyste arkusze i kilka minut przed powrotem do Old Trafford.

Bruno Fernandez i Diogo Dalot

Obaj czerwoni startowali do Portugalii w kwalifikacji Euroli przeciwko Luksemburgowi. Fernandezowie ufundowali pomoc finansową. asystować i a i sensacja W celu otwarcia. Grał 75 minut, podczas gdy Dalot rozegrał pełne 90 meczów i utrzymywał czyste konto w wygranym 6-0 meczu.

Więcej opowieści Strona oficjalna 9 razy w ciągu czterech tygodni. W kwietniu odbył się Manchester United. 26 marca 2023, 23:46. Jak czerwoni przeszli do służby międzynarodowego: Maguire, Fernandes, Dalot i Iqbal. 26 marca 2023, 21:53. Bruno Fernandes pomaga Cristiano Ronaldo w prowadzeniu Portugalii w czasie rejsu o 4-0. 26 marca 2023, 20:44. Zidane Iqbal

19-letnia Irak w towarzyskim spotkaniu z Rosją po południu. Pomimo utraty 2-0, Iqbal wystawił mapę. imponujący fragment Uciekając swoich przeciwników i odgrywa kluczową passę, by stworzyć atak.