Ibrahima Konate April 20, 2023

Ibrahima Konate dostarczy „wielkiego hitu” do Virgila van Dijk, jako że Keita ma cenne minuty.

... 0

Podczas bitwy o centrum Liverpoolu, była to Francja Ibrahima Konate’a, która pokonała w kolejnej nocy z Holandii 4-0.

W piątek wzięło udział ośmiu zawodników Liverpoolu, a sześć na końcu zwycięskiej linii i tylko jedna porażka.

To jaskółka była jasna. Van Dijka Na Stade de France kapitanował swojego boku na Stade de France. Konate France in the first Euro 2024 qualifier - obydwoje grali pełne 90 minut.

Po walce Van Dijk powiedział: „Nie znam, czy jest to najgorsza walka międzynarodowa. Niewątpliwie jest to duży przebój”, a jego zespół wyciekł cztery bezzałogowe cele.

W ciągu 21 minut Francja zajęła 3-0 bramki z Antoine Griezmann, Dayot Upamecano i Kylian Mbappe, a w 88 minucie doszło do ostatecznego strajku.

Holandia, która pozostała bez liczby graczy ze względu na chorobę, w tym Cody Gakpo, została z łatwością rozwiązana i „była zbyt słaba w pojedynku”, w słowach Van Dijk.

W Afryce było 2-0 zwycięstw dla obu państw. Mohamed Salah (ang.). i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i oraz i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i oraz i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i Naby Keita Po trzech eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki, zarówno Egipt, jak i Gwinea, po sześciu punktach w grupie D po trzech eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki.

Dla Salah był to jednodniowy kamień milowy, kiedy strzelił gola dla swojego kraju, widząc go dołączyć do klubu. Lista siedmiu mężczyzn Wśród nich znajduje się Didier Drogba.

W tym samym czasie Keita po raz pierwszy wystąpił w spotkaniu Liverpoolu w Crystal Palace i rozegrał 86 minut dla Gwinei przeciwko Etiopii.

image
image

Podobnie było w przypadku niektórych godzin cennych. Kostas Tsimika Grecja udała się do Gibraltaru, gdzie po 85 minutach wróciła na lewe skrzydło.

Podobnie jak młodzi synowie Liverpoolu. Calum Scanlon (ang.). i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i oraz i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i oraz i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i Bobby Clark Obaj rozegrali 61 minut w wygranym 2:1 meczu z Chorwacją dla Anglii do lat 18. Mateusz Musialowski Wyszedł z ławki w zremisowanym dla Polski U19.

W sobotę oczekiwano, że gospodarzem Reds jest Andy Robertson, Harvey Elliott i Curtis Jones, a także nadzieja na powrót do pasa i zdrowego.

Autor: Date:April 20, 2023