australia May 19, 2023

Garang Kuol zdobył pierwszy międzynarodowy cel – Newcastle United 18-letni zawodnik specjalny.

Garang Kuol jest celebrowany. 18-letni zawodnik Newcastle United strzelił swojego pierwszego gola w historii. Australia zagrała w dwóch spotkaniach z Ekwadorem i Garangiem.

Garang Kuol jest celebrowany.

18-letni zawodnik Newcastle United strzelił swojego pierwszego gola w historii.

Australia zagrała pierwszą z dwóch przyjaciół w meczu przeciwko Ekwadorowi i Garang Kuol w 78. minucie, z wynikiem 2-1 do Australii.

Ezoic MW15_Advert_Code_Three (ang.). - mid-_content ADS20 (ang.). End Ezoic MW15_Advert_Code_Three (ang.). - mid-_content Dopiero sześć minut później NUFC wyprzedziło piłkę z lewą stopą.

Perfektywne zaufanie, jako że Garang Kuol zmagał się z czasem gry na wypożyczeniu w Hearts, tylko jeden start i 198 minut na boisku od stycznia.

image
image

Może to zrobić tylko dla młodych napastników moc dobrego i nie wątpić się na rozpoczęcie, gdy Australia ponownie gra w Ekwadorze.

Ezoic MW16_Advert_Code_Four (ang.). Długie - słownictwo. ADS20 (ang.). End Ezoic MW16_Advert_Code_Four (ang.). Długie - słownictwo. 23 marca

Włochy 2 Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Kieran Trippier 81. min, przybywając do Phila Fodena bezpośrednio po tym, jak Luke Shaw został wysłany z Anglikami prowadzącymi 2-1.

Obrońcy Newcastle United pomagający Anglii w walce, że grozili wyrzuceniem, gdy w rzeczywistości mieli spoczęć z Rice’em i Kane’em przed pół godziny.

Poor broniony przez Harry’ego Maguire’a, pozwalając Włochom ciągnąć go do 2-1 w 56 minucie.

San Marino Irlandia 2 Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Jamal Lewis rozpoczyna mecz i odwrócił się w bardzo niespodziewanym występie, choć w walce z złymi przeciwnikami. Obrońcy Newcastle United wyprzedzili swoje pokazy z znakomitym krzyżem dla Diona Charlesa, by zdobyć jego drugiego gola. Jamal Lewis wystartował w 74 minuty i zastąpił go były obrońca NUFC Shane Ferguson.

Słowacja 0 Luksemburg. Euro 2024 Group Qualifier (ang.).

Martin Dubravka rozpoczynał i zagrał cały mecz, zachowując czyste konto w meczu, który Słowacja mogła wygrać.

Ezoic MW13_Advert_Code_One (ang.). - Under_paragraf ADS20 (ang.). End Ezoic MW13_Advert_Code_One (ang.). - Under_paragraf Friday 24 marca