Dzień ten – 9 czerwca.

Paul Ince po raz pierwszy nosił opaskę kapitana w reprezentacji Anglii..

image
image

Paul W 1993 roku Ince po raz pierwszy nosiło opaskę kapitana w reprezentacji Anglii, ale w meczu, w którym fani Anglii chcę wyjść ze swoich wspomnień.

Anglia przeleciała do Ameryki w czteroosobowym turnieju, który miał być próbą rehearsalu dla mistrzostw świata, który miał być gospodarzem tego turnieju. Czterech drużyn rywalizujących było USA, Anglii, Brazylii i Niemiec.

Brazylia pokonała USA 2-0 w meczu otwarcia turnieju 6 czerwca. Trzy dni później Anglia zagrała gospodarzy na stadionie Foxboro Stadium w Bostonie. Nie udało mu się wystartować dla ludzi Grahama Taylora i wygrali 2:0.

Tom Dooley zmierzył się z odległości 3 minuty przed przerwą, by dać prowadzący. Popadł z złych powodów, gdy Alexei Lalas zdobył najwyższą pozycję w 72. minucie, aby zdobyć go 2-0.

Następnego dnia gazety nie obawiały się o krytykę Taylora i Anglii. Słońce było widoczne z potężnym nagłówkiem nagłówka. Janks 2, Planks 0 (ang.). .

W ostatnich dwóch meczach Anglia pokonała 1-1 z Brazylią i przegrała 2-1 z Niemcami. W 1994 roku klub zakwalifikował się do mistrzostw świata, przegrywając z Norwegią i Hollandem w kluczowych meczach kwalifikacyjnych.

Autor: Date:June 5, 2023