Chelsea v Leeds May 16, 2023

Chelsea w sprawie brzydkiej bitwy przeciwko odświeżonemu Leeds.

Istnieje stara reguła w hazardzie – nie nadaje się na ulubie. Jeśli chodzisz o niewielkie zwycięstwa, a kiedy faworyci tracą (co się bardziej niż myślisz), tracą wszystkich wygranych, a potem niektórych. Każdy, kto w tym sezonie będzie gotowy na Chelsea, może zostać przerwany..

Istnieje stara reguła w hazardzie – nie nadaje się na ulubie.

Jeśli chodzisz o niewielkie zwycięstwa, a kiedy faworyci tracą (co się bardziej niż myślisz), tracą wszystkich wygranych, a potem niektórych.

Każdy, kto w tym sezonie będzie gotowy na Chelsea, może zostać przerwany. Tydzień po upływie tygodnia ich standardy spadają, a podczas gdy ich dziwne odsetki dłuższą się i dłuższa, gdy sezon rozbicia samochodu się postępuje, książki wciąż starają się zrozumieć, jak są złe.

Następnie zmierzamy się z Leeds United, gdzie można zobaczyć interesujące sposoby, aby zdobyć pieniądze na mecz. Wobec tego, nawet jeśli nie możeciesz polegać na Chelsea, aby skorzystać z wygranej, możesz przynajmniej korzystać z części. darmowe oferty Zarabiając kilka piw na zabawę.

Leeds wyznaczyło Javi Gracia na ostatni tydzień po złupieniu Jesse’ego Marscha, a Hiszpania natychmiast zaczęła pracować. W sobotę wygrali domowe zwycięstwo przeciwko Southampton. Wraz z tym zaufaniem do Stamford Bridge spróbować i wyciągnąć nieprawdopodobną wygraną – nie byłoby to jednak prawdopodobne.

Chelsea posiada zespół złożony za miliardy funtów i powinna pobić Leeds z łatwością. Jednak tak jak wyglądaliśmy w tym sezonie, nie jest to proste. Granie w domu powinno być również przewagą dla nas, ale w rzeczywistości dawało toksyczną atmosferę w Stamford Bridge.

Nastroje tak naprawdę odwróciły się, gdy grali w Southampton dwa tygodnie temu – tracąc w domu na 20. miejsce. Utrata do Tottenham yesterday. prawie tak było, jakby było złe. Jednak przynajmniej nie było to, więc nie było tam biliousowych bujek.

Score nice and early against Leeds and we could ride positive spirally, ale dały nasze ostatnie nagranie przed bramką, nie spodziewaliśmy się nas, by nas wyrównać.

Gracia jest trenerem defensywnym w sercu, przyjeżdżając do nowego klubu i kierując się do Stamford Bridge, spodziewamy się, że ma założyć się w bardzo solidnym i strukturalnym zbiorze. Jego zespół spogląda na powolną grę i odpady, szukając zachęcenia atmosfery, by zwrócić kwaśny, dzięki czemu mogą spróbować i wykorzystać ją.

Zajmuje się wysoką energią, wysoką drużyną tłoczniczą, z dużą ilością talentów. Jeśli Gracia może zawrzeć pewną pewność siebie (i wygląda jakby mógł robić to już), uda się być prawdziwym testem dla zespołu Blues, który wygląda na luksusowe.

Jeśli masz na to, że w pierwszej połowie będziecie zaczekać, w grze 2,5 goli lub poniżej 0,5 goli. Gdy drużyna Grahama Pottera nagle odkrywa swoje buty, wygrana 0:1.

Jeśli możesz zaczekać w pełnym czasie, kiedy sprowadzamy dom, ale nie znamy żadnych ksiąg, którzy oferują to.

Autor: Date:May 16, 2023