barcelona April 25, 2023

Barcelona 0-4 Real Madrid (ang.). Ratings

Jest to środa noc w Barcelonie. Ciało i spokojne 13o. Noc powita wszystkich zawodników na boisku. Real Madryt przejmuje Camp Nou i odwróci 0, że Barça tak smuklejnie zarządzał w pierwszej nogi półfinału Pucharu Króla, podczas gdy gracze La Ciudad (...)

Jest to środa noc w Barcelonie. Ciało i spokojne 13o. Noc powita wszystkich zawodników na boisku. Real Madryt przejmuje Camp Nou, aby przejąć swój antytetyczny element i odwrócić 0, że Barça tak smuklejsko zarządzał w pierwszej nogi półfinału Pucharu Króla, podczas gdy gracze La Ciudad Condal mieli za zadanie utrzymywania ścisłej dyscypliny i zaniepokojenia nacisków na grę.

Barça dominował w posiadaniu proaktywności w pierwszej trzeciej części meczu, z kilkoma kluczowymi szansami na przybycie przez Raphinę wraz z wyjściem bramki Ronalda Araujo. Nieprzerwanie naciskali na Real Madryt, zdobywając piłkę z dyscypliną w żadnym wypadku. Los Blanco W zatoce.

Pod koniec pierwszej połowy, doskonałe powiązanie z Gavi do Alejandro Balde do Lewandowskiego doprowadziło do bezwzględnego kontrataku z Karim Benzemą i Viniciusem Jr.

W drugiej połowie walki z Benzemą pogorszyły się walki z Realem Madryt na 2-0. Słońce wyglądało na horyzoncie, ponieważ niedbałe uderzenie Francka Kessie doprowadziło do trzeciego celu. Los Merengue Jest to typowa kara Benzema.

Całkowita niedbałość i niedbałość w środku linii pokazały, jak wielkie Barcelony polegają na obecności Pedri, Frenkie de Jong i Andreasa Christensena naprawdę jest; z trzech z nich zniknęło, czuje się, że w ich pozycji zaabsorbowane dziury, prowadząc do czwartego i destrukcyjnego celu Benzemy.

Z tego też powodu marzeń o Copa del Rey triumf zakończył się nagle na Xavi & Co. . Na boisku znajduje się punkt ratingowy dla nieudanych żołnierzy Barcelony na boisku tonight:

Marc-André ter Stegen (ang.).

Z całkowitą chłodnością w pierwszej fazie, prognozujący potencjał Zamora po raz pierwszy przedłużył swoją rękę kilka razy w zachowaniu szans Benzemi. Jednakże zakrzywiony strzał z Vinicjusza, a następnie elitarny lewego dolnego uderzenia z Benzemi uczynił Niemiec bez pomocy w obronie netto dwukrotnie. W 59. minucie był również bezpodstawny, po czym został ponownie pobity.

Ronald Araújo (ang.).

Od początku gry wykonał kluczową wyraźną wyjściową bramkę i zatrzymał kluczową szansę z Viniciusem na przerwie, nawet mając moment Maradony w drugiej połowie, aby osiągnąć odzyskanie bramki. Wykazał również jego ewolucję i dokładne przechylenie w trakcie gry, zachowując przechodnie linii płynące w ciasnych pozycjach.

Niestety, i z Balde nowhereem, wybrał niewłaściwe stanowisko w zamknięciu Benzemy na prawą stronę i zadając Viniciusowi wystarczająco dużo miejsca, aby zdobyć pierwszy cel gry. Zdobywszy pozycję na prawym skrzydle, był niedostępny, aby pomóc sobie z pozostałymi bramkami.

Jules Koundé (ang.). 4.

Z tym, co było w większości latentem pierwszej połowy, Koundé stał się tak blisko pasowania Madrytu z pierwszego gola, jak sam przedstawił się w swojej linii bramkowej, ale jego stopa nie była wystarczająco mocna, by powstrzymać strzał Viniciusa przed wejściem do siatki. Podczas gdy miał kilka kluczowych usług w obronie pierwszej połowy, ruch Viniciusa i Benzemy rzucił go na jego dno i bezużytecznie broniąc drugiego gola.

Marcos Alonso: 2.

Alonso rzadko pomagał w linii, zostawiając wiele luk między sobą a Koundem, by zostać wykorzystany w przerwie przez śmiertelnych napastników Realu Madryt. Został szybko zastąpiony przed ostateczną fazą gry, co nie dało nic w ogóle.

Alejandro Balde: 2 (ang.).

image
image

Poor defensywnie. PAU BARRENA/AFP (ang.). Balde utrzymał lewe skrzydło zajęte w pierwszej fazie gry, przecinając i przecinając się do pudełko, stylując się z elitarnym drylem w 32. minucie gry, gdy ten wspiął trzech graczy. Jego bitwa z Militão odzwierciedlała klasyczny pojedynek Araujo-Viniciusa, jako testament zagrożenia dla lewego skrzydła Balde.

Nie był jednak w stanie umiarkować swoich tendencji ofensywnych, co doprowadziło go zbyt daleko, a lewa strona podatna na pierwszy kontratak Madrytu pod koniec pierwszej połowy. Nie był również w stanie obronić drugiego gola, i tak jak w nowoczesnej retoryce, „caught” brakowało w poważnym stylu dla czwartego gola, prawie indywidualnie ręcząc piłkę hattrick do Benzemi.

Franck Kesié, właśc. 3

Kessie utrzymywał środkowe pole płynące przez pierwszą trzecią, z dwiema długimi piłkami i ciasną pracą obronną, czyniąc nam ledwo minął Pedri. Jego kluczową pracą było znalezienie Modryka i Kroosa w celu zamknięcia ich w ciasnych przestrzeniach.

Jednak jego niedbałość w pokryciu Viniciusa doprowadziła do rzutu karnego Madrytu i zdewastował trzeci cel i nie był w stanie zapewnić żadnej defensywnej repriety przeciwko awangardowej parze pomocników.

Sergio Busquet

Busquets robił to, cokolwiek niewiele potrafił, starając się utrzymać pole środkowe płynące z długimi przełęczami i dokładnymi, ale był zbyt bez kroku i niewidzialny w celu obrony trójwymiarowego ciosu Madrytu.

Sergi Roberto (ang.). 4.

Sergi Roberto utrzymał w standardzie tak wiele razy w pierwszej połowie gry, ale nie zdołał zapewnić odpowiedniej osłony w śledztwie, pozostawiając swoją linię obronną zamiast dwóch pierwszych bramek.

Raphinha (ang.). 5.

Po dobrych sukcesach przez głównodowodzący, Raphina został stłumiony przez Eduardo Camavingę i podobny do wczesnych etapów gry, ale przez cały czas trzymał swoje palce, jako odbiorca przedniego. Kontynuował inteligentne przejścia i bliskie strzały w ciągu 55. minuty, ale nie mógł pomóc w większej liczbie problemów w tej samej nocy.

Robert Lewandowski: 3,5.

image
image

Toothless (ang.). (Photo by LLUIS GENE/AFP by Getty Images) (ang.). Polski hitman zdawał sobie sprawę, że brakuje jego karabinu w pierwszej połowie; jego wysiłki ograniczały białe osłony Edera Militão i Davida Alaba. Jego związek z resztą zespołu nie był oddzielany od jednego krzyża z Balde, z jego szansą na koniec pierwszej połowy bramki do Madrytu.

Z jedną lub dwiema dobrymi szansami, wydawało się, że tak bezzębne, myślą, że rzeczy podróżowały w odwróconym meczu.

Gavi: 5.

W swoim zwykłym flairze i postaci, Gavi rozpoczął grę pozostającą odpowiedzialną za wczesnego przejścia; został wciśnięty w półtora roku z Viniciusem Jr., który doprowadził do żółtych kart dla obu mężczyzn.

“Najprawdopodobniej Xavi-like” był odzwierciedleniem dźwiękowym ze swojego poziomu w pierwszej połowie. Jednak gdy Real Madryt wyrósł, Gavi zamienił się w tle, tylko w trakcie gry zaoferował Baldeowi połączenie jako produktywne.

SUBSTITUTES (ang.).

Ansu Fati: 4.

Nie miał nic po tym, jak przyszedł.

Eric Garcia (ang.). 4.

Zastępował Alonso jako straszny występ, ale nie był w stanie zapewnić niczego rewolucjonisty.

Ferran Torres: 4 (ang.).

Wyglądał jedynie jako bezzębny jak wszyscy inni atakujący podczas całego meczu, a jedynie Raphinha zapewnił sobie wyjście na mecz.

Autor: Date:April 25, 2023