Anthony Elanga May 1, 2023

Anthony Elanga prezentuje bolesne kroki w biegu na 5-0 w Szwecji.

Szwecja wygrała pierwszą walkę kwalifikacyjną Euro 2024 z wygraną 5:0 nad Azerbejdżem. Zawodnik Manchester United. Victor Lindelof zagrał 90 minut, podczas gdy Anthony Elanga miał zaledwie trzy minuty, ale był na tyle wystarczająco dużo, aby uzyskać wynik. Elanga pokazał, że bolesne kroki odbiegają od ostatniego człowieka po błyskotliwej sytuacji...

Artykuł Szwecja wygrała pierwszą walkę kwalifikacyjną Euro 2024 z wygraną 5:0 nad Azerbejdżem.

Zawodnik Manchesteru United Victor Lindelof rozegrał 90 minut, podczas gdy Anthony Elanga miał zaledwie trzy minuty, ale był na tyle wystarczająco dużo, aby uzyskać wynik.

Elanga pokazał, że bolesne kroki odchodzi od ostatniego człowieka po błyskotliwym pierwszym dotkliwie. Zajmuje się bramkarzem, zanim rozbił piłkę w plecy nettu.

Oficjalna strona Sport TV

Celem Elangi było osiągnięcie 5-0 w Szwecji.

Więcej opowieści Strona oficjalna Manu Kone proud of the world of Manchester United (ang.). 27 marca 2023, 22:57. Steven Bartlett marzy o jeden dzień kupując Manchester United. 27 marca 2023, 22:23. Anthony Elanga prezentuje bolesne kroki w biegu na 5-0 w Szwecji. 27 marca 2023, 22:08. Wynik oznacza, że Azerbejdżan stracił swoje pierwsze dwa mecze w kwalifikacyjnej kampanii i wygląda jakby mogłyby być członkami grupy.

Zawsze dobrze widzą nasze gracze w międzynarodowych obowiązkach i wracają bez żadnych urazów.

Lindelof i Elanga nie grali w tym sezonie w piłkę nożną, dzięki czemu mogli korzystać z dodatkowej minuty.

Jest to najważniejsza informacja Manchesteru United, opinie, wywiady i ekskluzywne aspekty. Stretty Newsletter (ang.). ! Po południu z Stretty News wskazał na wszystko Manchester United.