90blog October 7, 2023

AFCON – niepowodzenie całego kontynentu.

Strata kontynentalna Puchar Narodów Afryki – AFCON – był bardzo krytykowany i prawicowy. Od początku turnieju odbywały się tak wiele instancji, w których gospodarze, Kamerun, organizatorzy i konfederacja piłkarska pokazywali niemożliwość rozpoczęcia turnieju.

Strata kontynentalna

Puchar Narodów Afryki – Puchar Narodów Afryki AFCON - był bardzo krytykowany i prawicowy. Od początku turnieju istniało tak wiele instancji, w których gospodarze, Kamerun, organizatorzy i konfederacja piłkarska pokazywali niemożliwość rozpoczęcia turnieju.

Afryka jest pitą dla talentów z najlepszymi ludźmi. afroamerykański Gracze w najlepszych klubach w Europie, jak Liverpool (Salah – Egipt, Mané – Senegal), Manchester City (Mahrez – Algieria), PSG (Hakimi – Maroko), Napoli (Koulibaly – Senegal), Arsenal (Aubameyang – Gabon, Partey – Ghana) itp.

Tutaj jest lista faktów, które wykonały każdą głowicę i smutno złye wieści nadal są pilne.

Covid-19

Przed rozpoczęciem turnieju, CAF (Confederation of African Football), zadeklarowało, że co najmniej 11 graczy na mecz, w tym bramkarzy, musi pokazać negatywne testy. Jako że liczba pozytywnych przypadków wynosiła między drużynami, a odpowiednie środki ostrożności nie były dostarczane przez graczy, którzy musieli dzielić pokoje pokazać, jak ograniczni organizatorzy myśleli to przez to. Wszyscy znamy, że na boisku gracze muszą wziąć udział w rozpoczęciu gry, tak więc liczba ta była niska.

Referendum na hańbę

Pan Sikazwe pokonał finałowego gwizda w meczu pomiędzy Mali i Tunezji, z pięcioma przerwami w meczu, podczas gdy Malian przewodził 1:0. Mecz został wznowiony, ale ten sam sędzia zatrzymuje grę na 18 sekund w ciągu 90 minut. Dwie pomyłki w mniej niż 10 minut na jednym z największych etapów piłkarskich są zbyt duże. Oglądając się na odpowiedzi AFCON twierdził, że pan Sikazwe cierpiał na ciepło i dehydrat – opowieść zbyt duża, by połykać.

Kamerun – Komor

Innym przykładem organizacji dysfunkcyjnej była gra między krajem gospodarza a małymi archipelagami na wschodnim wybrzeżu Afryki. bramkarz Comoros Ali Ahamada powrócił do ujemnego testu Covida przed meczem, ale organizatorzy odmówili mu gry i największego meczu w historii kraju. Innym środkiem były Konfederacja Piłki Nożnej Afryki.

Tragedia

Zdezorganizowane AFCON przerodziły się w śmiertelną tragedię przed Kamerunem – Comoros match, kiedy ośmiu osób zginęło, próbując dostać się do stadionu w tragicznym znaczku i zostawiając kolejne 38 rannych. Najpierw wszystkie obawy związane z bezpieczeństwem są duże, a potem walka nie powinna być znana w tragicznych okolicznościach.

Istnieją gry, które będą rozgrywane i będą mieć nadzieję, że to koniec tej farsy. Afrykański kontynent miał być obchodzony w ciągu czterech tygodni turnieju. Zamiast tego jest krytykowany z wielu powodów i pokazuje porażkę konfederacji, organizatorów i całego kontynentu znacznie gorsze niż co widzimy z CONCACAF i CONMEBOL.

Nie musisz się zgodzić, że fakty są faktami.

Addd Ta zaawansowana specyfika poprzez filtry na temat kontentu. Addd Ta odmiana Share Buttons poprzez filtry na stronie _content.

Autor: Date:October 7, 2023